Crash of Cars

Ücretsiz Çeşitli Oyunlar
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 151 MB
  • Version 1.1.11
  • Dil Türkçe
  • Firma Not Doppler Pty Limited
Çılgın arabaları hem kullanıp hem de aynı anda savaşmak istiyorsanız Crash of Cars tam size göre.Biran önce indirip online olarak savaşın.

 Crash of Cars içinde bir yarış oyunu  ve aksiyon oyununu birleştiren bir mobil araba savaşı oyunu olarak tanımlanabilir.

 iOS işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir oyun olan Crash of Cars'ın güzel yönü ise oyunun online altyapıya sahip olabilmesi. Oyunda multiplayer karşılaşmalarda birçok oyuncu bir araya geliyor. Oyundaki temel amacımız ise rakiplerimizin araçlarını yok edip parçalayarak taçları toplamak ve maç sonunda en çok taca sahip olan yarışmacı olmak.

 Crash of Cars'da onlarca farklı araç seçeneklerine sahibiz. Spor arabalar, kamyonetler, otobüsler, kamyonlar ve hatta tanklar oyunda kullanabileceğimiz araçlar arasında. Bu araçlara farklı silahlar yerleştirebiliyor ve rakiplerimize ateş edebiliyoruz. Ayrıca oyunda çeşitli power-uplar yer alıyor ve bu power-uplar araçlarımıza özel yetenekler kazandırarak oyunu daha heyecanlı hale getiriyor.

 4 haritaya ve 30 farklı araç seçeneğine yer veren Crash of Cars oldukça güzel grafiklere de sahip.

 Haydi! Hemen indirin ve bu çılgın arabalarla online savaşa katılın.

Daha Fazla Göster
Crash of Cars indir
DİĞER SÜRÜMLER